Vefat Edenler

Nail Çalışkan Vefat Tarihi: 16.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca mahallesi sakinlerinden Nevriye Çalışkan'ın eşi, Hilal ve Celal Çalışkan'ın babası Nail Çalışkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ortaca caminden kaldırılacak olup, Ortaca mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Çalışkan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İSMAİL HAKKI BİNGÜLLER Vefat Tarihi: 16.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Melahat Bingüller'in eşi Tülin Murat ve Mehmet Akif Bingüller'in babası İsmail Hakkı Bingüller vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Değirmenaltı Süleymanpaşa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Bingüller ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERDOĞAN YAVUZ Vefat Tarihi: 15.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Sevgi Yavuz'un eşi Muzaffer ve Erdem Yavuz'un babası Malkara-Ahmetpaşa eşrafından Toprak Mahsülleri Ofisi'nden emekli Erdoğan Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Yavuz ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BİROL ÇETİN Vefat Tarihi: 15.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Örey Mahallesi sakinlerinden Hacı Hüseyin Çetin ve Merhume Hacı Gülten Çetin'in oğlu Merhum Hacı Ethem Çetin'in torunu Erhan ve Ertan Çetin'in babaları Birol Çetin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu çarşı caminden kaldırılacak olup, Örey Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Çetin ailesine başsağlığı diler,Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÖMER ÖZDABAK Vefat Tarihi: 15.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl Mahallesi sakinlerinden Şirin Özdabak'ın eşi Alper ve Bülent Özdabak'ın babaları Tekirdağ İli Eski Şube Amiri ve Şebinkarahisarlı Emekli Başkomiser Ömer Özdabak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Özdabak Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÜLDEREN BAŞARAN Vefat Tarihi: 14.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Tekirdağ Eşrafından Hami Başaran'ın eşi İnci ve Halil Başaran'ın annesi Gülderen Başaran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebu Bekir Sıddık caminden kaldırılacak olup, Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Başaran ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SÜLEYMAN ÇEMREK Vefat Tarihi: 14.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Filiz Çemrek'in eşi Caner Çemrek ve Merhum Soner Çemrek'in babaları Balıkçı Rüştü Çemrek'in kardeşi Balıkçı Süleyman Çemrek vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından Özgürler Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Çemrek Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN ÇELİK Vefat Tarihi: 14.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Ferime Çelik'in eşi, Çarşı Esnaflarından Murat, Suat, Osman ve Bahaddin Çelik'in babası Emre Çelik'in dedesi Hüseyin Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Çelik ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024