Vefat Edenler

ENVER TUFAN Vefat Tarihi: 31.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Doğrukaracamurat Mahallesi sakinlerinden, Fikriye Tufan'ın eşi, Tevfik Tufan, Birsen Akman, Nurşen Bozkurt ve Av. Gülşen Tufan'ın babası, Av. Taner Tufan'ın dedesi, Enver Tufan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Doğrukaracamurat Caminden kaldırılacak olup, Doğrukaracamurat Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Tufan ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FETİYE YUSUF Vefat Tarihi: 30.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhum Naim Yusuf'un eşi Nutiye Garip, Müttalip Keskin, Birol Çelik ve Mülazım Naim'in anneleri Bulgaristan Göçmeni Fetiye Yusuf vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Yusuf ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İRFAN YILMAZ Vefat Tarihi: 30.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden, Sevim Yılmaz'ın eşi, Kadriye Çelik, Hülya Budak ve İskender Yılmaz'ın babası İrfan Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Yılmaz ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.
ŞEFİKA BAŞARAN Vefat Tarihi: 30.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kazandere Mahallesi sakinlerinden Merhum Ali Başaran'ın eşi Celil ve Cemil Başaran, Şevkiye,Fatma,Ayşe ve Emine'nin anneleri Şefika Başaran vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kazandere Caminden kaldırılacak olup Kazandere Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 14:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Başaran Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ CEYLAN Vefat Tarihi: 29.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Zahide Ceylan'ın eşi, Erdem Ceylan'ın babası, Bayram, Selami, Emine ve Nuray Ceylan'ın kardeşi, Ali Ceylan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Dağyenice Caminden kaldırılacak olup, Dağyenice Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 14:00 Dağyenice Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Ceylan ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜGE AY Vefat Tarihi: 28.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Melek Pastahanesi sahibi Mustafa ve Aşkın Huyluoğlu'nun kızı Müge Ay vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Ay ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUHARREM GEDİK Vefat Tarihi: 28.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Cemile Gedik'in eşi Haşim Gedik Kasım Gedik Şahanım ve Suzan'ın babaları Muharrem Gedik vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Eski caminden kaldırılacak olup Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir.Gedik ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YILMAZ BURMACI Vefat Tarihi: 28.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Merhume Gülfidan Burmacı'nın eşi Eşref Behçet ve Dilek'in babaları Yılmaz Burmacı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Burmacı ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024