Vefat Edenler

MUSTAFA HALUK ORAL Vefat Tarihi: 10.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Günay Oral'ın eşi Hande Yüksel ve Merve Çelebi'nin babaları Volkan Yüksel ve Yunus Çelebi'nin kayınpederi Mustafa Haluk Oral vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Oral ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NİGAR GÜLBAŞ Vefat Tarihi: 10.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Orhan Gülbaş'ın eşi, Sümeyye, Tahsin ve Sultan'ın annesi, Adnan, İbrahim, Servet ve Vedat Artun'un kardeşi, Nigar Gülbaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayri Şefaat Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Gülbaş ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HATİCE DERELİ Vefat Tarihi: 10.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çanakçı Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Dereli'nin eşi Hamiyet,Kıymet,Nimet,Hayriye,Aynur ve Öznur'un anneleri Çanakçı Köyü Muhtarı Şevki Ürkmez'in kayınvalidesi Hatice Dereli vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çanakçı Caminden kaldırılacak olup Çanakçı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Eski İtfaiye önünden araç kaldırılacaktır. Dereli Ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HAMİYET DEMİR Vefat Tarihi: 09.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Necmi Demir'in eşi Kadir Ziver Ender Nuri ve Hasan Demir'in anneleri Zehra İşlek Fatma Eren Yüksel Türkkan Hasan Tuner Recep Tuner ve Şaban Tuner'in kardeşleri Hamiyet Demir vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacıköy mahalle caminden kaldırılacak olup Hacıköy mahallesi mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Demir ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RAMADAN GÖNÜLDAŞ Vefat Tarihi: 09.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Emine Gönüldaş'ın eşi Nuray Gürcan ve Şenay Gönüldaş'ın babaları Polis memuru Ercan Gürcan'ın kayınpederi Görkem ve Oğuzhan'ın dedeleri Köy Hizmetlerinden Emekli Ramadan Gönüldaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Softeoğlu caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Gönüldaş ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HABİBE KAYTAR Vefat Tarihi: 09.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Hüsnü Kaytar'ın eşi Azize Sezen Şaban Dindar Hayriye Tufan ve Hamdi Kaytar'ın anneleri Habibe Kaytar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Kaytar ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz
MURAT KAYHAN Vefat Tarihi: 08.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden merhume Emine Kayhan'ın eşi Tekirdağ Rüstempaşa cami görevlilerinden emekli müezzin merhum Ahmet Kayhan, Mehmet Emin Kayhan ve Kıymet Gün'ün babası Murat Kayhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ferhadanlı caminden kaldırılacak olup Ferhadanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Aydoğdu mahallesi Akbaşoğlu ekmek fırını önünden araç kaldırılacaktır. Kayhan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SABRİ YAVAŞ Vefat Tarihi: 08.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Hatice Yavaş'ın eşi Sami ve Rahmi Yavaş'ın babası Almanyalı hacı Sabri Yavaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malakara- Develi caminden kaldırılacak olup Develi mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Hacı İlbey cami önünden araç kaldırılacaktır. Yavaş ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020