Vefat Edenler

SELÇUK MOZAKOĞLU Vefat Tarihi: 03.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Emel Mozakoğlu'nun eşi Serdar Mozakoğlu ve Sema Göktaş'ın kardeşi Yağcı mahallesinden Sevim ve Seyit Mozakoğlunun oğlu Süleymanpaşa Belediyesi çalışanlarından Selçuk Mozakoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yağcı caminden kaldırılarak Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Özdemirler önünden araç kaldırılacaktır. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
TEYFİK ÜSTBAŞ Vefat Tarihi: 02.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut mahallesi sakinlerinden Sevim Üstbaş'ın eşi Gürkan Üstbaş, Gülay Üstbaş Biçer ve Ayla Üstbaş Güney'in babası Tekirdağ eki esnaflarından perdeci Teyfik Üstbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra özdoyuran caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur. v
ŞÜKRÜ SAYGI Vefat Tarihi: 02.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden merhum Nazmiye Saygı'nın eşi Nadire Saygı, Merhum Sami Saygı ve Egzosçu Hayati Saygı'nın babası Şükrü Saygı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çınarlı mahallesi Kapaklı caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
PINAR SEBİT Vefat Tarihi: 02.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Nehir Azaklı'nın annesi Fahri ve Hilmiye Sebit'in kızı Bahar Temizle'in ablası Pınar Sebit vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova yeni caminden kaldırılarak yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HASAN PAMUK Vefat Tarihi: 02.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kılavuzlu mahallesi sakinlerinden Rahmiye Pamuk'un eşi Ayhan,Veli ve Gülek Pamuk'un babası Hasan Pamuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılarak Kılavuzlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
AYGÜN BUDAK Vefat Tarihi: 02.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Budak'ın eşi Nebahat, Nezahat, Lütfiye,Ulviye,Fedai ve Ayşe Budak'ın annesi Aygün Budak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Husunlu caminden kaldırılarak Husunlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Koçlar kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
FİKRİYE KAYAZ Vefat Tarihi: 02.04.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oruçbeyli mahallesi sakinlerinden merhum Murat Kayaz'ın eşi Aynur ve Müzeyyen 'in annesi Fikriye Kayaz vefat vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılarak Oruçbeyli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020