Vefat Edenler

MEHMET DİRNİK Vefat Tarihi: 20.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı Mahallesi sakinlerinden Pakize Dirnik'in eşi Ahmet Dirnik, Günay Dirnik, Özgül Kuru ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Personeli Nihat Dirnik'in babaları Mehmet Dirnik vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Kaşıkçı Caminden kaldırılacak olup, Kaşıkçı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Dirnik Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NAKŞİYE BALKAN Vefat Tarihi: 19.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Süleyman Balkan'ın eşi Belediyeden emekli Fatma Şentürk ve Emine Köprülü'nün teyzeleri Nakşiye Balkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Balkan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İLKER TING Vefat Tarihi: 19.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden Nimet Tıng'ın eşi Onur ve Anıl Tıng'ın babaları Marmaraereğlisi Yeniçiftlik Mahallesi Esnaflarından İlker Tıng vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeniçiftlik Mahallesi Merkez Caminden kaldırılacak olup Yeniçiftlik Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Tıng Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEJLA MERCAN Vefat Tarihi: 19.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk Mahallesi sakinlerinden Sultan Özgün,Süreyya Ulaş ve Tevfik Mercan'ın kardeşleri Nejla Mercan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk Caminden kaldırılacak olup Selçuk Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da 100.Yıl Koşar Petrol önünden araç kaldırılacaktır. Mercan Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YURDAGÜL TURAN Vefat Tarihi: 19.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ahmedikli mahallesi sakinlerinden merhum Ali Turan'ın eşi Adil, Hasan ve Abdullah Turan'ın anneleri Yurdagül Turan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kapaklı caminden kaldırılacak olup, Ahmedikli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Turan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
APTİ RIZA ŞEN Vefat Tarihi: 18.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden merhume Sadiye Şen'in eşi Dalip Şen, Resmiye Coşkun, Serdar Şen ve Türkan Toktaş'ın babaları Apti Rıza Şen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Şen ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEMİHA TUNCA Vefat Tarihi: 18.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriye Mahallesi sakinlerinden Çiftlikönü aile sağlığı merkezi doktorlarından İsmail Hakkı Tunca ve Emine Nur'un annesi, Matematik öğretmeni Ayla Tunca'nın kayınvalidesi Semiha Tunca vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat Bey caminden kaldırılacaktır. Tunca ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.
HALİM KAHYA Vefat Tarihi: 17.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Doğrukaracamurat mahallesi sakinlerinden Neriman Kahya'nın eşi Türkan Cansever ve Serkan Kahya'nın babası Halim Kahya vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazından sonra Doğrukaracamurat caminden kaldırılacak olup, Doğrukaracamurat mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 14:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Kahya ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024