Vefat Edenler

CEVRİYE DEMİREL Vefat Tarihi: 25.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü eşrafından Merhum Hüseyin Demirel'in eşi Demir Şükran ve Esma'nın anneleri Cevriye Demirel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Demirel ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜNEVVER İŞCAN Vefat Tarihi: 25.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hereke mahallesi sakinlerinden Bekir İşcan'ın eşi Burhan Nurdan işcan ve Nurcan Güler'in anneleri Münevver İşcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hereke caminden kaldırılacak olup Hereke mahalle mezarlığında defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşı'ndan araç kaldırılacaktır. İşcan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUSTAFA GÖREN Vefat Tarihi: 24.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden, Merhum Serezli İsmail'in oğlu Mustafa Gören vefat etmiştir.Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Barbaros Caminden kaldırılacak olup, Barbaros Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Gören Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYLA BAYRAM Vefat Tarihi: 24.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı Mahallesi sakinlerinden Ahmet Bayram'ın eşi Zehra Gülen ve Merhum Kıvanç Bayram'ın anneleri Hasan Nogayların kızı Oral Gülen'in kayınvalidesi Ayla Bayram vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Eski Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Bayram ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SALİH DEMİR Vefat Tarihi: 23.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaçalı Mahallesi sakinlerinden Fevziye ve Sevdiye Demir'in kardeşleri Tahsin ve Fatma Demir'in oğlu Salih Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karaçalı Caminden kaldırılarak olup, Karaçalı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Demir Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUSTAFA DÜNDAR Vefat Tarihi: 23.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut Mahallesi sakinlerinden Lütfiye Dündar'ın eşi Ayşe Hatipoğlu,Hatice Avcılar,Kemal ve İsmail Dündar'ın babaları Mustafa Dündar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılarak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Dündar Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SERGEN İLHAN Vefat Tarihi: 23.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden İlhanlar Elektrik Sahibi Tuncay İlhan ve Şerife İlhan'ın oğlu Fuat İlhan'ın kardeşi Sergen İlhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. İlhan Ailesine başsağlığı diler,Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NADİR YILMAZ Vefat Tarihi: 23.05.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Emekli Öğretmen Melahat Yılmaz'ın eşi, Gül,Yener ve Serpil Yılmaz'ın babaları Berk Küçükaltan,Arda Yılmaz ve Bora Yılmaz'ın dedeleri Emekli Öğretmen Nadir Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılarak Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Yılmaz Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020