Vefat Edenler

NACİYE KURT Vefat Tarihi: 08.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Sırtbey mahallesi sakinlerinden merhum Recep Kurt'un eşi Fikret ve Mehmet Kurt'un annesi Naciye Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sırtbey caminden kaldırılacak olup Sırtbey mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Çınarlı mahallesi Beyoğlu köy Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Kurt ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SALİM TANDIR Vefat Tarihi: 07.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Soylu Mahallesi sakinlerinden, Melek Tandır'ın eşi Halim Tandır ve Şaban Tandır'ın babaları Salim Tandır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Soylu Caminden kaldırılacak olup, Soylu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Soylu Kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır. Tandır Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
HAMDİ BUDAK Vefat Tarihi: 07.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Eski Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Minnar Budak'ın eşi Hilal,Batuhan ve Berkehan'ın babaları Hamdi Budak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Budak Ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET ÖZCAN Vefat Tarihi: 07.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Sebahattin Özcan'ın babası Enver,Önder,Dilek ve Fatma Özcan'ın dedesi Sıdıka Özcan'ın kayınpederi Mehmet Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Malkara Karacahalil Caminden kaldırılarak Karacahalil Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Özcan Ailesine baş sağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÜZİN IŞIN Vefat Tarihi: 06.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden, Hamdi Işın'ın eşi, Emekli Müze Müdürü Mehmet Akif Işın ve Emekli Öğretmen Okan Işın'ın annesi, Güzin Işın vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazioğlu Caminden kaldırılacak olup, Gazioğlu Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Işın Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HALİL AKAY Vefat Tarihi: 06.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden. Şükriye Akay'ın eşi, Nevriye Serel ve Nedviye Akay'ın babası, Gözde, Duygun, Selin ve Pelin'in dedesi, Tekirdağ Esnaflarından eski Arçelik Yetkili Servisi ve Turizm Tanıtma Derneği Eski Başkanı Halil Akay vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bıyıkali Caminden kaldırılacak Olup, Bıyıkali Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Akay Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
EMİNE DUVAK Vefat Tarihi: 05.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden merhum Remzi Duvak'ın eşi Remzi Duvak,Bayram Duvak,Coşkun Duvak,Nugül Sert ve Neziha Bulut'un annesi Emine Duvak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Semetli caminden kaldırılacak olup Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Duvak ailesine baş sağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FETHİ GÜLSEVER Vefat Tarihi: 05.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Emine Gülsever'in eşi Nevriye Yıldız'ın kardeşi İsmail Gülsever'in abisi Turan Yıldız'ın kayınçosu Milli Eğitimden emekli Fethi Gülsever vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ahmetçe caminden kaldırılarak Ahmetçe mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00' de köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Gülsever ailesine baş sağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020