Vefat Edenler

ŞEVKET GÜZEL Vefat Tarihi: 28.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Naciye Güzel'in eşi Oktay Olcay ve Nurcan'ın babaları Neşe ve Yılmaz'ın kayınpederi Kaan Alpcan Berke ve Melike'nin dedeleri Köy Hizmetlerinden Emekli Şevket Güzel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Güzel ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMİNE AVCI Vefat Tarihi: 28.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhum Emekli Öğretmen Kemal Avcı'nın eşi Mürşide ve Gülşen'in anneleri Emine Avcı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Avcı ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÜLTER YAZIR Vefat Tarihi: 27.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli Mahallesi sakinlerinden Merhum Abdullah Yazır'ın eşi Gül Doğan, Fatma, Ahmet, Mehmet ve Hüseyin Yazır'ın anneleri Gülter Yazır vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Semetli Caminden kaldırılacak olup, Semetli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Yazır Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FATMA ÖZGÜL Vefat Tarihi: 27.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oruçbeyli mahallesi sakinlerinden Şevki Özgül, Gülten Ağan ve Ayten Keçeci'nin annesi Fatma Özgül vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Oruçbeyli caminden kaldırılacak olup, Oruçbeyli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Zafer mahallesi muhtarlık önünden araç kaldırılacaktır. Özgül ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NECİBE MERİÇ Vefat Tarihi: 26.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara-Hacısungur Mahallesi sakinlerinden, Hasan Meriç'in eşi, Necibe Meriç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacısungur Caminden kaldırılacak olup, Malkara Hacısungur Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Meriç ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RAMİZ AYDENİZ Vefat Tarihi: 26.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Bahriye Aydeniz'in eşi Ercan ve Selcan Aydeniz'in babası Gürcan Çalışkan'ın kayınpederi Ssk Hastanesinden emekli Peştemalcı Caddesi eşrafından Ramiz Aydeniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Aydeniz ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NADİDE CÖMERT Vefat Tarihi: 25.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Eski Kaporta Ustası Kadir Cömert'in eşi Merhum Emin Cömert Cemil Cömert ve Nevin Sezer'in anneleri Kadri Cömert'in babaannesi Nadide Cömert vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Cömert ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ŞERİFE ÖNCÜ Vefat Tarihi: 25.12.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Muzaffer Öncü'nün eşi Özlem ve Özgür Öncü'nün annesi Şerife Öncü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Öncü ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024