Vefat Edenler

HÜSEYİN DİREK Vefat Tarihi: 12.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden, Fahriye Direk'in eşi, Fehime Sezgin, Naime Özver ve Şükrü Direk'in babası Hacı Hüseyin direk vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Direk ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜNEVVER ÇEVİK Vefat Tarihi: 11.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Ziraat Bankası'ndan emekli merhum Ahmet Çevik'in eşi, Trakya Birlik'ten emekli Selami Çevik ve Ziraat Bankası'ndan emekli Selver Çağlı'nın annesi Münevver Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Mehmet Süleyman Efendi caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Çevik ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BURHAN GÜNEY Vefat Tarihi: 11.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Şükriye Güney'in eşi Gülten, Nurten ve Hasan Güney'in babası Almanyalı Burhan Güney vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Güney ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HAKAN ERASLAN Vefat Tarihi: 11.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Belgin Eraslan'ın eşi Süleyman ve Hande Eraslan'ın babası İngilizce Öğretmeni Hakan Eraslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Eraslan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMİNE İNAL Vefat Tarihi: 11.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Malkara-Deliller mahallesi sakinlerinden Kumpas Mustafa İnal'ın eşi Hatice ve Kadir Özver'in kızı Emine İnal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara-Deliller caminden kaldırılacak olup, Malkara-Deliller mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. İnal ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

HASAN ORHAN Vefat Tarihi: 10.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi Feride Orhan''ın eşi Hamdi Orhan ve Muazzez Özgün'ün babası Sabri Kutluk'un kayınpederi Eski İnşaat Dernek Başkanı Hasan Orhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Seymenli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Orhan ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET AVŞAR Vefat Tarihi: 10.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Mahmut ve Hamide Avşar'ın babaları Ahmet Avşar vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Avşar Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMİNE ÇETİN Vefat Tarihi: 09.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Hüseyin Çetin'in eşi Adem, Nazım, Peruzat ve Nazan'ın anneleri Emine Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamilağa Caminden kaldırılacak olup Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Çetin Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024