Vefat Edenler

FATMA DALLIOĞLU Vefat Tarihi: 04.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Evciler Mahallesi sakinlerinden Merhum Raşit Dallıoğlu'nun eşi Merhum Hüseyin Dallıoğlu'nun annesi Serkan,Sinan ve Sibel Dallıoğlu'nun babaannesi Hasan Yener'in ablası Fatma Dallıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Dallıoğlu Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YAŞAR ÜCER Vefat Tarihi: 03.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Murat ve Hakan Ücer'in babaları Yaşar Ücer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Ücer Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
METİN ULUTAŞ Vefat Tarihi: 03.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bıyıkali Mahallesi sakinlerinden Vali Enver Salihoğlu Ortaokulu Öğretmeni Melih Ulutaş'ın babası Taşıyıcılar Kooperatifi üyesi Metin Ulutaş vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Bıyıkali caminden kaldırılarak olup Bıyıkali mahalle mezarlığına defnedilecektir.Ulutaş ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN ÇAKIR Vefat Tarihi: 02.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Rukiye Çakır'ın eşi Nadide, Neriman ve Mustafa Çakır'ın babaları Hüseyin Çakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Çakır ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BİRKAN BURÇAK Vefat Tarihi: 02.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Hayrunisa Uğur, Turhan Burçak ve Sibel Yersel'in anneleri Sait, Ertan, Gülseren ve merhum Şaban Uğur'un kardeşi Birkan Burçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Aydoğdu Çinili caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Burçak ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZÜLFÜ BAYIR Vefat Tarihi: 02.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara Balabancık Mahallesi sakinlerinden Merhume Gülümser Bayır'ın eşi Sezer Yılmaz, Umut Bayır ve Sevda Kırmızıgül'ün babaları Merhum Saatçi Yaşar Bayır'ın oğlu Zülfü Bayır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Balabancık Caminden kaldırılacak olup Balabancık Mahalle Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Hükümet Caddesi Eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Bayır Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜBECCEL VOLKAN Vefat Tarihi: 02.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Kemal Volkan'ın eşi Berrin Duygu ve Atilla'nın anneleri Kaşıkçı Mahallesi Eşrafından Mübeccel Volkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Volkan ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET BULUŞ Vefat Tarihi: 01.01.2020
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Sevilay Buluş'un eşi, Umut Buluş'un babası, Ahmet Buluş vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra, Altınova Yeni Caminden kaldırılacak olup, Barbaros Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Buluş Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024