Vefat Edenler

LÜTFİYE ÖNAL Vefat Tarihi: 19.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Abdullah Önal'ın eşi, merhum Hüsnü Önal ve Mualla Elmas'ın anneleri Abdullah ve Cansel Önal'ın babaanneleri Lütfiye Önal vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Fahrioğlu caminden kaldırılacak olup Fahrioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Yavuz mahallesi hane önünden araç kaldırılacaktır. Önal ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN AKSOY Vefat Tarihi: 19.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu-Dambaslar mahallesi sakinlerinden İbrahim Aksoy'un babası İsmail, Mehmet, Halik Aksoy'un kardeşi Hasan Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Dambaslar caminden kaldırılacak olup Dambaslar mahalle mezarlığına defnedilecektir. Aksoy ailesine baş sağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ESAT DEVLET Vefat Tarihi: 19.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yukarıkılıçlı Mahallesi sakinlerinden Muhlise Devlet'in eşi İsmail Devlet ve Mehmet Devlet'in babaları Esat Devlet vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yukarıkılıçlı Caminden kaldırılacak olup, Yukarıkılıçlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır. Devlet Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
KUVVET TÜRKAN Vefat Tarihi: 19.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Nilgün Türkan'ın eşi Özge Ariş ve Begüm Türkan'ın babaları Kuvvet Türkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Türkan Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ANIL AYAN Vefat Tarihi: 19.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Zafer Ayan ve Ayten Ayan'ın oğulları Almanyalı Hüseyin ve Aysel Tekce'nin torunları Demirci Yılmaz Ayan'ın yeğeni Anıl Ayan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Ayan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

HALİYE TOPAL Vefat Tarihi: 19.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Emiryakup Mahallesi sakinlerinden Merhum Hasan Topal'ın eşi Fatma Çınar ve Tekirdağ Valiliği'nde çalışan Recep Topal'ın anneleri Haliye Topal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Emiryakup Caminden kaldırılacak olup Emiryakup Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Topal Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

YAŞAR İŞSEVEN Vefat Tarihi: 18.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Eşrafından Şengül İşseven'in eşi Şenay Akman Volkan İşseven ve Emniyet Müdürü Hüseyin İşseven'in babaları Emlakçı Ali Akman'ın kayınpederi Yaşar İşseven vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.İşseven ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
KAMİL ÇALIŞKAN Vefat Tarihi: 17.06.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca Mahallesi sakinlerinden Merhume Gülsüm Çalışkan'ın eşi Nail Sayibe ve Makbule'nin babaları Celal Çalışkan'ın dedesi Kamil Çalışkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ortaca caminden kaldırılacak olup Ortaca mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Çalışkan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020