Vefat Edenler

BEHİCE BAHAR Vefat Tarihi: 30.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Güler Çakmak'ın annesi Behice Bahar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Bahar ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.
ADEM BALCI Vefat Tarihi: 30.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Naip mahallesi sakinlerinden Nurhayat Balcı'nın eşi Fatih ve Buket Balcı'nın babası Süleyman, Mümin Mümine ve Nedim'in kardeşi Adem Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Naip caminden kaldırılacak olup Naip mahalle mezarlığına defnedilecektir. Balcı ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FERİHA ERTEKİN Vefat Tarihi: 29.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kayı mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Ertekin'in eşi Ayçe ve Gülçe Ertekin'in annesi Feriha Ertekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılarak Kayı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Ertekin ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZEKİYE AKAN Vefat Tarihi: 28.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros mahallesi sakinlerinden merhum Süleyman Akan'ın eşi Sevgi, Servet, Selver ve Sedat Akan'ın anneleri Zekiye Akan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Barbaros Eski camiden kaldırılacak olup, Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Akan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FETULLAH ORAL Vefat Tarihi: 28.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Nedime Oral'ın eşi Ercan ve Sercan Oral'ın babası Sanayi ustalarından Fetullah Oral vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Teni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Oral ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEZER MUTLU Vefat Tarihi: 28.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden Tümer Erman'ın kardeşi Sevil ve Şeref Erman'ın oğulları Sezer Mutlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırıacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Erman ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYDIN UYĞUR Vefat Tarihi: 26.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Aliye Uyğur'un eşi Nazlı Uyğur'un babası emekli müzik Öğretmeni Aydın Uyğur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Uyğur ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUSTAFA NERGİZ Vefat Tarihi: 26.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli Mahallesi sakinlerinden Merhum Münevver Nergiz'in eşi Sefa,İrfan,Mesude ve Salih Nergiz'in babaları Mustafa Nergiz vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Semetli Caminden kaldırılacak olup Semetli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Nergiz ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024