Vefat Edenler

ÖMER PERÇİN Vefat Tarihi: 22.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Şarköy Beyoğlu Mahallesi sakinlerinden Bakkal Ömer Perçin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Beyoğlu Derneği önünden kaldırılacak olup Beyoğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00'da Beyoğlu Derneği önünden araç kaldırılacaktır.Perçin ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET HAZIR Vefat Tarihi: 22.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Şarköy Gölcük Mahallesi sakinlerinden Mehmet Hazır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gölcük Mahallesi caminden kaldırılacak olup Gölcük Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Hazır ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İZZET HUYSAL Vefat Tarihi: 22.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Huriye Huysal'ın eşi Fikret ve Fuat Huysal'ın babaları Hayrabolu Büyükkarakarlı Eşrafından İzzet Huysal vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Huysal ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ULASE YORULMAZ Vefat Tarihi: 22.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Yüksel Aysel Mustafa ve İbrahim Yorulmaz'ın anneleri Özel İdareden Emekli Ulase Yorulmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup İnecik Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Yorulmaz ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÜNZİLE KUTUN Vefat Tarihi: 21.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yazır Mahallesi sakinlerinden, Hasan Kutun'un eşi, Ali, Mustafa ve Merhum Şevkiye Örkmez'in annesi, Yazır Mahalle Muhtarı Sefer Kutun ve Tekirdağ Yemekçi Emrullah Kutun'un babaannesi, Ünzile Kutun vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yazır Caminden kaldırılacak olup, yazır Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30'da Köprübaşı Mevkinden araç kaldırılacaktır.Kutun Ailesine Başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE YAKUT Vefat Tarihi: 21.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü eşrafından, Merhum İğneci Abdullah Yakut'un eşi, Hatice, Nuran ve İbrahim Yakut'un annesi, Öğretmen İsmet kır ve Emekli Öğretmen İsmail Turhan ve Hülya Yakut'un kayınvalideleri Ayşe Yakut vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeniköy Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Yakut ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERDOĞAN BİRTEK Vefat Tarihi: 20.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Erhan,Burhan ve Gürhan'ın babası Erdoğan Birtek vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Birtek ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HAMİDE DEMİR Vefat Tarihi: 20.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden DMR marketleri sahibi Mehmet Demir ve Ali Demir'in annesi Hamide Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra yeni sanayi caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Demir ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024