Vefat Edenler

HAMİ BULUT Vefat Tarihi: 19.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul Mahallesi sakinlerinden Zülkadem Bulut'un eşi Salim Mustafa ve Sami Bulut'un babaları Langaza Eşrafından Hami Bulut vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Bulut ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÜLSEREN TOKEL Vefat Tarihi: 18.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden, Emekli Öğretmen Nail Tokel'in eşi Serhat,Serkan ve Fatih Tokel'in anneleri Gülseren Tokel vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Altınova Yeni Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Tokel Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET GÖNENÇ Vefat Tarihi: 18.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ferhadanlı Mahallesi sakinlerinden Merhume Zülfiye,Lütfi,Ali,Ahmet ve Selim Gönenç'in babaları Mehmet Gönenç vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ferhadanlı Caminden kaldırılacak olup Ferhadanlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Gönenç Ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE DOĞAN Vefat Tarihi: 18.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Erol Doğan,Çetin Cambaz ve Gülfer Doğan'ın anneleri Merhum Fettah Yılmaz,Nadir ve Mustafa Yılmaz'ın ablaları Ayşe Doğan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Doğan ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

EMİNE AYDIN Vefat Tarihi: 17.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl Mahallesi sakinlerinden,Tekirdağ eski esnaflarından Merhum Nazif Aydın'ın eşi, Samiye Esirgen, Sevdiye Tozkopan, Ferdiye Aydın ve Sami Aydın'ın annesi , Emine Aydın vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yazır Mahalle mezarlığına defnedilecektir. Aydın ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RAHMİYE GÜNGÖR Vefat Tarihi: 17.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Ortacami Mahallesi sakinlerinden, Merhum Ali Güngör'ün eşi, Apti Güngör, Toprak Mahsulleri Ofisinden Erol ve Erdoğan Güngör, Emekli Öğretmen Serpil Güngör ve Erdal Güngör'ün annesi , Rahmiye Güngör vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Güngör ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

MENDUHA ÇEBİ Vefat Tarihi: 17.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden, Hacı Ömer Çebi ve Asiye Çebi'nin kızı, Lütfi Çebi, Fatmanur ve Filiz'in kız kardeşi, Hacı Menduha Çebi vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Selimiye Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Çebi ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUKADDER BİRSON Vefat Tarihi: 16.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Merhum Süleyman Birson'un eşi Sevim Birson ve Sami Birson'un anneleri Yüksel Birson'un kayınvalidesi Mukadder Birson vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Birson ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020