Vefat Edenler

CEREN ÖZKAN Vefat Tarihi: 29.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı mahallesi sakinlerinden Hasan Özkan'ın oğlu Sabri Özkan'ın kardeşi Ceren Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yağcı caminden kaldırılacak olup, Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Özkan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
OSMAN YAPRAK Vefat Tarihi: 29.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Hamdiye Yaprak'ın eşi Ayhan,Nuran ve Adnan Yaprak'ın babaları Mehmet ve Hüsmen Yaprak'ın abileri Osman Yaprak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Yaprak ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyurulur.
SIDIKA ERÇİN Vefat Tarihi: 29.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Susuzmüsellim mahallesi sakinlerinden merhum Hacı Rasim Erçin'in eşi Hüseyin, Hasan, Asım Erçin Sıddık Başo ve Fatma Çalışkan'ın anneleri Ziya Başol ve Ahmet Çalışkan'ın kayınvalideleri Sıdıka Erçin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Susuzmüsellim caminden kaldırılacak olup, Susuzmüsellim mahalle mezarlığına defnedilecektir. Erçin ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜNEVVER GÜRTUNA Vefat Tarihi: 28.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami Mahallesi sakinlerinden Merhum Adem Gürtuna'nın eşi Nefise Dinç,Üzeyir ve Hamdi Gürtuna'nın anneleri Münevver Gürtuna vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup, Gündüzlü Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Gürtuna ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEÇİM ŞÜKRAN ANIK Vefat Tarihi: 28.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü Mahallesi sakinlerinden Merhum Adnan Anık'ın eşi Seçil İlbasan,Şenol,Şener ve Seçim Anık'ın anneleri Ahmet Karagöz'ün kardeşi Seçim Şükran Anık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Anık ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HAKAN TÜRKKAN Vefat Tarihi: 27.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Eşrafından, Emekli İcra Memuru Ahmet Türkkan'nın oğlu, Halil Türkkan ve Sevil Türkkan Kayar'ın kardeşi, Çağlar Kayar'ın kayınbiraderi, Hakan Türkkan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Osmanlı Can Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Türkkan ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FEDAİ KAYA Vefat Tarihi: 27.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas Mahallesi sakinlerinden, Merhum Hüseyin Kaya'nın oğlu, Merhum Ayşe Gülnur Kaya'nın eşi, Metin Kaya ve Neşe Yetişir'in babası, Salih, Fethi ve Hasan Kaya'nın kardeşi, Fedai Kaya vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Köseilyas Caminden kaldırılacak olup, Köseilyas Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30'da Çiftlikönü Cami önünden araç kaldırılacaktır. Kaya ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ETHEM ÜLKÜ Vefat Tarihi: 27.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aşağıkılıçlı Mahallesi sakinlerinden, Bıçkıcı Hamdi Ülkü'nün oğlu, Zuhal Ülkü'nün eşi, Berna ve Büşra Ülkü'nün babası, Bahriye,Sefer ve Mustafa Ülkü'nün abisi, Ethem Ülkü vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çınarlı Mahallesi Yeni Hacı Kamil Ağa Caminden kaldırılacak olup, Aşağıkılıçlı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Ülkü Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020