Vefat Edenler

OSMAN BAYRAK Vefat Tarihi: 04.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hacıköy mahallesi sakinlerinden Gürhan ve Kenan Bayrak'ın babaları Kıbrıs Gazisi Osman Bayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacıköy caminden kaldırılacak olup, Hacıköy mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Bayrak ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEBAHATTİN DEMİRBAŞ Vefat Tarihi: 04.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu-Turgut mahallesi sakinlerinden Burak, Boğaç ve Faruk Demirbaş'ın babaları Sebahattin Demirbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup, Gazioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Demirbaş ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SELDA ÜNLÜ Vefat Tarihi: 03.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ mahallesi sakinlerinden Nejla ve Salim Ünlü'nün kızı Halkbank Çorlu Şube Müdürü Kevser Ünlü ve Sibel Ünlü'nün kardeşi Selda Ünlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılacak olup, Kumbağ mahalle mezarlığına defnedilecektir. Ünlü ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE TAŞIR Vefat Tarihi: 03.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Şaban Taşır'ın babaannesi Hasan, Yaşar ve Ömür Sert'in anneanneleri Ayşe Taşır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Taşır ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN TÜRE Vefat Tarihi: 03.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Demirli mahallesi sakinlerinden Saffet Türe'nin eşi Fatih Türe ve Ayla Uysal'ın babaları Kamil ve Kazım Türe'nin kardeşleri Hasan Türe vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Demirli caminden kaldırılacak olup, Demirli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Türe ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AZİZ MANIŞ Vefat Tarihi: 03.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas mahallesi sakinlerinden Ayla Manış'ın eşi Özge ve Murat Manış'ın babaları Çiftlikönü eşrafından Aziz Manış vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir. Manış ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEBİYE BAYINDIR Vefat Tarihi: 02.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk mahallesi sakinlerinden merhum Hayrullah Bayındır'ın eşi Cemal Bayındır'ın annesi Nebiye Bayındır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Selçuk caminden kaldırılacak olup Selçuk mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Teki önünden araç kaldırılacaktır. Bayındır ailesine baş sağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NURSEL BOSTANCI Vefat Tarihi: 02.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ mahallesi sakinlerinden, İlker Soner balık lokantası sahibi İlker Bostancı'nın eşi, Sevim Hatipoğlu ve Sevil Kirec'in annesi Nursel Bostancı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılarak Kumbağ mahalle mezarlığına defnedilecektir. Bostancı ailesine baş sağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024