Vefat Edenler

RUKİYE GENÇTÜRK Vefat Tarihi: 02.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Galip Gençtürk'ün eşi Ahmet ve Beyhan Gençtürk'ün anneleri Rukiye Gençtürk vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Gençtürk Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FATMA ÜSTÜN Vefat Tarihi: 02.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kayı Mahallesi sakinlerinden Merhum Mahmut Üstün'ün eşi Eyyüp,Fethiye ve Tevfik Üstün'ün anneleri Ozan,Özlem ve Buse'nin babaannesi Fatma Üstün vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kayı Caminden kaldırılacak olup, Kayı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Muratlı Caddesi Şehitler Abidesi önünden araç kaldırılacaktır. Üstün Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÜMMÜHAN KOCA Vefat Tarihi: 02.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut Mahallesi sakinlerinden Deniz,Aynur,Pınar,Ayşe ve Tasvir'in anneleri Ümmühan Koca vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Koca Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE DEMİR Vefat Tarihi: 02.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Fikri Demir,Mine Boz ve Aynur Topuz'un anneleri Işıklar Köyü eşrafından Ayşe Demir vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Demir Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FATMA BORAN Vefat Tarihi: 01.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Merhum Naim Boran'ın eşi Birsen ve Nursen Boran'ın anneleri Fatma Boran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Yörgüç Caminden kaldırılacak olup, Yörgüç Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da hane önünden araç kaldırılacaktır. Boran ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUZAFFER EROCAK Vefat Tarihi: 01.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet Mahallesi sakinlerinden Güzin Erocak'ın eşi Eczacı Aslı Erocak ve Avukat Elif Erocak'ın babaları Muzaffer Erocak vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat Bey Caminden kaldırılacak olup, Köseilyas Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Erocak ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN TAVŞANCI Vefat Tarihi: 01.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Sabahat Tavşancı'nın eşi Işıl Tavşancı'nın babası Esat,Şaban ve İrfan Tavşancı'nın kardeşleri Hasan Tavşancı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Tavşancı Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN AYDEMİR Vefat Tarihi: 31.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Akçahalil mahallesi sakinlerinden merhume Müyesser Aydemir'in eşi Ahmet, Güler, Gülsen ve Zuhal Aydemir'in babaları Hüseyin Aydemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Akçahalil caminden kaldırılacak olup, Akçahalil mahalle mezarlığına defnedilecektir. Aydemir ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024