Vefat Edenler

HÜSEYİN KÖRPE Vefat Tarihi: 27.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karacakılavuz Mahallesi sakinlerinden Sadiye Körpe'nin Nafiz Nazım Osman Körpe ve Huriye Darıcı'nın babaları Hüseyin Körpe vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karacakılavuz mahallesi caminden kaldırılacak olup Karacakılavuz mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Körpe ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RAHİM ÇAKIR Vefat Tarihi: 27.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Sevim Çakır'ın eşi Nadide Çinpolat Hacer Yeğin ve Rahmi Çakır'ın babaları Rahim Çakır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Süleyman Mehmet Efendi caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Çakır ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEVİM KUŞLAROĞLU Vefat Tarihi: 26.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Kuşlaroğlu'nun eşi Özcan Ercan Erkan Güler Ayşe ve Fatma'nın anneleri Nevim Kuşlaroğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Kuşlaroğlu ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ABDULLAH CENKİ Vefat Tarihi: 26.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden merhume Hatice Cenki'nin eşi, Mustafa, Mehmet, Ömer ve Recep Cenki'nin babası Abdullah Cenki vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Cenki ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
YAKUP ESAT Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl mahallesi sakinlerinden, Ptt'den emekli Meryem Esat'ın eşi, Hilal ve Yiğit Esat'ın babası, İsmail Yorulmaz ve Meliha Esat'ın kayınpederi, Bayrındırlık müdürlüğünden emekli Yakup Esat vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Esat ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÖNÜL BUDAK Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Aydoğdu mahallesi sakinlerinden, merhum Recep Budak'ın eşi, Neşe, Saadet, Nazire, Nadire ve Nuri Budak'ın annesi Gönül Budak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Budak ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

ŞERİFE KIRPAR Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Hacı Recep Kırpar'ın eşi Yaşariye, Nursen, Gülsen ve Arzu Kırpar'ın annesi Şerife Kırpar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Karaküçük caminden kaldırılacak olup Karacamurat mahalle mezarlığına defnedilecektir. Kırpar ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERDİNÇ YAŞAR Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas mahallesi sakinlerinden, Ayşe Yaşar'ın eşi, Ercan, Faik ve Aysun Yaşar'ın babası Erdinç Yaşar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Köseilyas caminden kaldırılacak olup Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir. Yaşar ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024