Vefat Edenler

CANISI SAĞLAM Vefat Tarihi: 14.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Seher ve Yücel Sağlam'ın kızı Canısı Sağlam vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacer özdoyuran caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Saat 14:00'de cami önünden araç kaldırılacaktır. Merhumenin dost ve yakınlarına duyurulur.
İBRAHİM DİREK Vefat Tarihi: 14.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden, merhum Nuri Direk'in oğlu, Elamiye Direk'in eşi, İpek Kuşan ve Gözde Direk'in babası, Yalçın Kuşan'ın kayınpederi emekli bekçi İbrahim Direk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılarak Malkara Göztepe mezarlığına defnedilecektir. Çiftlikönü cami önünden araç kaldırılacaktır. Direk ailesine başsağlığı diler Merhum'un dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEZİDE EREN Vefat Tarihi: 13.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü eşrafından merhum Süleyman Eren'in eşi Ali Yüzbaşıoğlu'nun kızı Engin Eren'in annesi Mezide Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Eren ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE CAN Vefat Tarihi: 12.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Seymenli Mahallesi sakinlerinden Hayri ve Yaşariye Can'ın kızı Ufuk ve Gizem'in annesi Nilüfer,Rukiye ve Dilber Can'ın kardeşleri Ayşe Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Seymenli Caminden kaldırılacak olup Seymenli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Can ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEZAHAT ALPTEKİN Vefat Tarihi: 11.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Merhum Çetin Alptekin'in eşi Teoman ve Timuçin Alptekin'in anneleri Nezahat Alptekin vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Alptekin ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜJGEN TAŞTEKİN Vefat Tarihi: 11.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Ulaşım Daire Başkanlığı Personeli Ahmet Taştekin'in eşi Barış Taştekin'in annesi Akif Metin Çetin Çalışkan Günnaz Emine ve fatma'nın kardeşleri Müjgen Taştekin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Taştekin ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZEYNEP VATANSEVER Vefat Tarihi: 10.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Bahçelievler mahallesi sakinlerinden Tarım İl Müdürlüğü personeli Metin Vatansever ve Devlet Hastanesi hemşiresi Neriman Vatansever'in kızları Zeynep Vatansever vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Vatansever ailesine başsağlığı diler,merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN ÖZGÜÇ Vefat Tarihi: 10.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Müjgan Özgüç'ün eşi Ali ve Burcu Özgüç'ün babası Devlet Hastanesinden emekli Hasan Özgüç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Aydoğdu caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özgüç ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020