Vefat Edenler

MÜNEVVER MISTIKLAR Vefat Tarihi: 17.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaevli mahallesi sakinlerinden merhum Raşit Mıstıklar'ın eşi merhum Gürbüz,Gülçin,Gürol ve Birol'un annesi Münevver Mıstıklar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karaevli caminden kaldırılacak olup Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Mıstıklar ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEDAT TÜREN Vefat Tarihi: 16.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Hasibe Türen'in eşi Vedat ve Rafet Türen'in babaları Servet Türen'in kardeşi Sedat Türen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Barbaros Eski Caminden kaldırılacak olup Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Türen ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
MEHMET ELBİR Vefat Tarihi: 16.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Hatice Elbir'in eşi Emine Algın ve Nuray Elbir'in babası Hacı Mehmet Elbir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kamilağa caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Elbir ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
HASAN İRİŞ Vefat Tarihi: 15.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kaşıkçı mahallesi sakinlerinden, Sevim İriş'in eşi, Sevil Oksay, Sema Özkan ve Murat İriş'in babası, Hakan Özkan'ın kayınpederi fırıncı Hasan Eriş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Kamilağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. İriş ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÖMER ARSLAN Vefat Tarihi: 15.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Meral Arslan'ın eşi, Enver, Murat, Ayşe ve Ali Arslan'ın babası Ömer Arslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Arslan ailesine başsağlığı diler merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MÜNEVVER DEVLET Vefat Tarihi: 15.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yukarıkılıçlı mahallesi sakinlerinden merhum Ömer Devlet'in eşi, Eda, Şerife, Mehmet, Ahmet ve İbrahim Devlet'in annesi Münevver Devlet vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yukarıkılıçlı caminden kaldırılarak Yukarıkılıçlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Devlet ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AZİZE AKALIN Vefat Tarihi: 15.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Yavuz mahallesi sakinlerinden, Hasan Akalın'ın eşi, Şakir Candan'ın kızı, Emine Ertemel ve Emel Aslan'ın annesi, Hüseyin Ertemel ve Fevzi Aslan'ın kayınvalidesi Azize Akalın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılarak Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Akalın ailesine baş sağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

MURADİYE DEMİR Vefat Tarihi: 13.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden eski kahveci Efrahim Demir'in annesi Muradiye Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Malkara Ahievren caminden kaldırılacak olup, Malkara Ahievren mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Nes Kahvehanesi önünden araç kaldırılacaktır. Demir ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024