Vefat Edenler

RASİM ERDİNÇ Vefat Tarihi: 05.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ mahallesi sakinlerinden Ziya, Sefer, Zeki ve Serdar'ın babaları Rasim Erdinç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kumbağ caminden kaldırılacak olup, Kumbağ mahalle mezarlığında defnedilecektir. Erdinç ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN ÖZCAN Vefat Tarihi: 03.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinleerinden Şükran Özcan'ın eşi Türkan Yazıcı, Tülay Özcan ve Nilay Bayol'un babaları Mustafa Özcan ve Remziye Eren'in kardeşleri Abdullah Yazıcı ve Fatih Bayol'un kayınpederi Hüseyin Özcan vefat etmiştir. CEnazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özcan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
SEZAİ ÖZCAN Vefat Tarihi: 03.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Sgk çalışanlarından Nurten Özcan'ın eşi Nazlı Özcan'ın babası emekli ziraat teknisyeni Sezai Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malakara Ahmetpaşa caminden kaldırılacak olup, Malkara Ahmetpaşa mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'de Eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Özcan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET DAMAR Vefat Tarihi: 02.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tatarlı Mahallesi sakinlerinden şaraphaneden emekli Nevzat Damar, eski belediye çalışanlarından Adnan Damar, Ayşe Uçar, Nezahat Hergül,Kadriye Ertan,Sevdiye Coşan ve Remziye Tiryaki'nin babaları Ahmet Damar vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Halil Aytaç Caminden kaldırılacak olup, Tatarlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Kelebek Mobilya önünden araç kaldırılacaktır. Damar ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
CELİL MANUŞ Vefat Tarihi: 02.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Ömer Manuş'un babası Celil Manuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Manuş ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
GÜLTEKİN SÜYER Vefat Tarihi: 02.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Merhum Necati Süyer ve Emine Süyer'in oğlu Gülnur Çakırlar, Alptekin Süyer ve Güler Süyer'in abileri Gültekin Süyer vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Barbaros Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Süyer ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN ÇİÇEK Vefat Tarihi: 01.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Semetli mahallesi sakinlerinden Hüsniye Çiçek'in eşi, kahveci Osman, Tuncay Çiçek ve Sevinç Buyuran'ın babaları Hüseyin Çiçek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Semetli caminden kaldırılacak olup, Semetli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Çiçek kıraathanesi önünden araç kaldırılacaktır. Çiçek ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HATİCE KOŞUCU Vefat Tarihi: 01.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Hüseyin Karaman'ın eşi Hayriye Satılmış ve Gülşen Karaman'ın annesi Hatice Koşucu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra özgürler caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Koşucu ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020