Vefat Edenler

AYŞE LEMAN CABBAR Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami mahallesi sakinlerinden Hacı Hüseyin Cabbar'ın kızı, Bekir, Ömer, Osman Ali, Hamza, Ahmet, Halit, Züber ve Talha Cabbar'ın ablası Ayşe Leman Cabbar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Eski caminden kaldırılarak Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Cabbar ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUHTEREM YİĞİTER Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden, Yiğiter balıkçılık sahiplerinden Tolga Yiğiter'in babası, Gökhan, Hakan, Cansu, Burcu ve Deniz Yiğiter'in amcası, Eyüp, Hüseyin, merhum Rahmi ve Ümit Yiğiter'in kardeşi Muhterem Yiğiter vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Yiğiter ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
CEMAL TOPÇU Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden, Hacı Menşure Topçu'nun eşi, merhume Nazire, Hacı Hüseyin Ali, Emine, Abdullah, Esma, Emin ve Ragıp Topçu'nun babası Hacı Cemal Topçu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılacaktır. Topçu ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ŞAHİNDE KAYA Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Kaşıkçı mahallesi sakinlerinden Kemal Kaya'nın eşi, Adviye Uzel, Nimet Tıng ve Mustafa Kaya'nın annesi Şahinde Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Kaya ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

VEDAT YILMAZ Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Çınarlı mahallesi sakinlerinden, Şerife Yılmaz'ın eşi, Nihat Yılmaz'ın babası, merhum Ziya ve Melahat Yılmaz'ın oğlu Vedat Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Kemaller caminden kaldırılacak olup Kemaller mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30 da Özdemirler yapı market önünden araç kaldırılacaktır. Yılmaz ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

İSMAİL ASAR Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Dağyenicesi mahallesi sakinlerinden Gülçin Asar'ın babası merhum Necati Asar'ın oğlu, Vedat ve Sedat Asar'ın kardeşi İsmail Asar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dağyenicesi caminden kaldırılarak Dağyenicesi mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30 da Çınarlı Yeniceliler Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Asar ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

AHMET KILIÇ Vefat Tarihi: 23.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Nazan Kılıç'ın eşi Sevinç Kılıç ve Selen Gümüş'ün babaları Serdar Güvercin ve Münüre Çınar'ın abileri Kaşıkçı eşrafından Ahmet Kılıç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Sabri Efendi Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Kılıç Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BEHİCE KİBAR Vefat Tarihi: 23.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Demirli Mahallesi sakinlerinden Muhsin Kibar'ın eşi Saffet Türe,Zuhal Kaya,Nihal Gürel ve Mustafa Kibar'ın anneleri Behice Kibar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Demirli Caminden kaldırılacak olup, Demirli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır. Kibar Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024