Vefat Edenler

AYTAÇ SUYARAR Vefat Tarihi: 30.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Mahramlı Mahallesi sakinlerinden, Gülten Suyarar 'ın eşi, Yalkın ve Nesil Suyara'ın babası, Eczacı Aytaç Suyarar vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Suyarar Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
CEMİL YILMAZ Vefat Tarihi: 30.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden, Hayriye Yılmaz'ın eşi, Belediye Çalışanlarından Salih Baydar ve Hastane Çalışanlarından Yılmaz Timuçin'in kayınpederi, Cemil Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Hayrabolu Buzağacı Caminden kaldırılacak olup, Buzağacı Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Yılmaz ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NECİBE GÖYMEN Vefat Tarihi: 30.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ Mahallesi sakinlerinden, Faruk Göymen, Fahri Göymen ve Sevgi Kaya'nın annesi, Necibe Göymen vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Kumbağ Caminden kaldırılacak olup, Kumbağ Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Göymen ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BURAK EFE GİRGİN Vefat Tarihi: 30.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl Mahallesi sakinlerinden, Servis ve minibüsçülerden İmdat ve Emine Girgin'in oğulları Burak Efe Girgin vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığın defnedilecektir.Girgin ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
TASVİR ATALIK Vefat Tarihi: 29.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Barkın Akbaş'ın annesi Tasvir Atalık vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Atalık ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MAHMURİYE ALLAHKURTARDI Vefat Tarihi: 29.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Kurtdere Mahallesi sakinlerinden Nazım ve Ali Dursun'un halaları Mahmuriye Allahkurtardı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kurtdere Caminden kaldırılacak olup Kurtdere Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Allahkurtardı Ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
FATMA ŞENGÜL Vefat Tarihi: 28.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Muratlı Mahallesi sakinlerinden Esnaf Muzaffer Şengül'ün eşi Zafer Sibel Bahar Şengül'ün anneleri Figen Şengül ve Tayfun Gültekin'in kayınvalidesi Fatma Şengül vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Muratlı Çarşı caminden kaldırılacak olup Muratlı Şehir mezarlığına defnedilecektir.Şengül ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÖMER GÜNER Vefat Tarihi: 28.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler İnecik Mahallesi sakinlerinden Merhume Ayşe Güner'in eşi Ali,Erdal ve Erkan Güner'in babaları Ömer Güner vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup İnecik Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Güner Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024