Vefat Edenler

VİLDAN ÖZDEN Vefat Tarihi: 05.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Birol Özden'in eşi İlker ve Ganime Özden'in anneleri Vildan Özden vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara Gazi Ömer Bey caminden kaldırılacak olup, Malkara mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da Askent sitesi önünden araç kaldırılacaktır. Özden ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YAŞAR BALIRAK Vefat Tarihi: 05.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Hatice Balırak'ın eşi Oğuzhan, Aslıhan ve Emirhan Balırak'ın babaları Tekel'den emekli Aşçı Yaşar Balırak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Şarköy Çarşı caminden kaldırılacak olup, Şarköy mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:00'da 100.yıl Faruk Nafız Çamlıbel sok. no:20'deki hane önünden araç kaldırılacaktır. Balırak ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYDIN GÖZLEK Vefat Tarihi: 05.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhum Cihan Gözlek ve Merhume Ümmü Gözlek'in oğulları Aydın Gözlek vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Sabri Efendi caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Gözlek ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
LÜTFİ AKBULUT Vefat Tarihi: 05.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Soylu mahallesi sakinlerinden Lütfiye, Abide, Hüseyin ve Şadan Akbulut'un babaları Lütfi Akbulut vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kapaklı caminden kaldırılacak olup, Soylu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Kapaklı kahvesi önünden araç kaldırılacaktır. Akbulut ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HAYRİYE YILMAZ Vefat Tarihi: 04.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hayrabolu Buzağcı Mahallesi sakinlerinden Merhum Cemil Yılmaz'ın eşi Süleymanpaşa Belediyesi Çalışanı Salih Baydar ve Devlet Hastanesi Çalışanlarından Yılmaz Timuçin'in kayınvalidesi Hayriye Yılmaz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hayrabolu Buzağcı caminden kaldırılacak olup Hayrabolu Buzağcı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:30'da Eski Şehir mezarlığı önünden araç kaldırılacaktır.Yılmaz ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz
ÜRKİYE KARPUZ Vefat Tarihi: 04.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden merhum Emin Karpuz'un eşi Şennur Hanoğlu Tennur Derin Ahmet ve Tevfik Karpuz'un anneleri Ürkiye Karpuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Softeoğlu caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Karpuz ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AHMET ÖZCAN Vefat Tarihi: 04.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden Güler Özcan'ın eşi Teski çalışanlarından Erman Özcan ve Erdem Özcan'ın babaları Telekom'dan emekli Ahmet Özcan vefat ertmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazi Murat Bey caminden kaldırılacak olup, Malkara SArı Polat mahalle mezarlığına defnedilecektir. Özcan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HATİCE KARADENİZ Vefat Tarihi: 04.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Malkara-Kürtüllü mahallesi sakinlerinden Şerafettin Karadeniz'in eşi Gültekin ve Osman Karadeniz'in annesiHatice Karadeniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kürtüllü caminden kaldırılacak olup Kürtüllü mahalle mezarlığına defnedilecektir. Karadeniz ailesin başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024