Vefat Edenler

ŞÜKRİYE DURAK Vefat Tarihi: 01.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Oruçbeyli mahallesi sakinlerinden merhum Yaşar Durak'ın eşi, Selami, Sami Durak ve Muteber Demirağ, Namigar Başbuğoğlu ve Elif Arslan'ın anneleri Şükriye Durak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup, Oruçbeyli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Durak ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına duyururuz.
SERDAR TÜREN Vefat Tarihi: 01.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Gökçe Türen'in eşi Bülent Türen ve Ayşe Türen'in oğlu Lakerda Restora'nın sahibi Serdar Türen vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazında sonra Barbaros eski caminden kaldırılacak olup Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir.Türen ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ADEM KESKİN Vefat Tarihi: 31.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü eşrafından Belgin Durman Yasemin Atakan ve Dilek İşgören'in babaları Eski Dönem Chp İlçe Başkanı Hayrullah İşgören'in kayınpederi eski berber Adem Keskin vefa etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Çiftlikönü caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Keskin ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
EMİNE KEREM Vefat Tarihi: 30.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Büyükşehir Belediyesi çalışanı Neşe Yılmaz ve Oğuz Mert Kerem'in annesi Karacakılavuz eşrafından Hüseyin ve Hayriye Çay'ın kızları Emine Kerem vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Eski Kamilağa caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Kerem ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN KURT Vefat Tarihi: 30.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca mahallesi sakinlerinden Zehra Kurt'un eşi Salih Türkan Zennur Rahşan ve Fatma Kurt'un babaları Hüseyin Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ortaca caminden kaldırılacak olup, Ortaca mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Kurt ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
FATMA ŞENGÜLER Vefat Tarihi: 30.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Şengüler'in eşi Fatma Şengüler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazioğlu caminden kaldırılacak olup, Gazioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir. Şengüler ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET TURSAL Vefat Tarihi: 30.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortaca mahallesi sakinlerinden Mürvet Tursal'ın eşi Özgür ve Emin Tursal'ın babası Mehmet Tursal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ortaca caminden kaldırılacak olup, Ortaca mahalle mezarlığına defnedilecektir. Tursal ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
DİDAR KARAKUŞ Vefat Tarihi: 29.07.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Otmanlı Mahallesi sakinlerinden Devlet Hastanesi'nden Emekli Hasan Karakuş'un eşi Didem Karakuş'un annesi Didar Karakuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Karakuş ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020