Aydoğdu mahallesi sakinlerinden, merhum Recep Budak'ın eşi, Neşe, Saadet, Nazire, Nadire ve Nuri Budak'ın annesi Gönül Budak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Budak ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Kaşıkçı mahallesi sakinlerinden Kemal Kaya'nın eşi, Adviye Uzel, Nimet Tıng ve Mustafa Kaya'nın annesi Şahinde Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Kaya ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.