Vefat Edenler

HALİL UĞUZLAR Vefat Tarihi: 21.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gazioğlu Mahallesi sakinlerinden Mehmet Uğuzlar ve Necla Can'ın babaları Özden Uğuzlar ve Ekrem Can'ın Kayınpederi Umut Uğuzlar ve Yeşim Deniz Can'ın dedesi Halil Uğuzlar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Gazioğlu caminden kaldırılacak olup Gazioğlu mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Uğuzlar ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İBRAHİM SEZEN Vefat Tarihi: 20.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Emine Sezen'in eşi Erkan Sezen ve Dilek Gözgeç'in babaları İbrahim Sezen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Husunlu Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Sezen Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
REFİK ASAMAZ Vefat Tarihi: 20.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Seymenli mahallesi sakinlerinden Şefik Asamaz'ın kardeşi Hasan, Nail ve Murat Asamaz'ın amcaları Refik Asamaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Seymenli caminden kaldırılacak olup, Seymenli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Asamaz ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERKAN SEZEN Vefat Tarihi: 20.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Kumbağ Mahallesi sakinlerinden, Eski otobüsçü Merhum Hacı Necati Sezen'in oğlu, Reyhan Sezen'in eşi, Necati ve Selen Sezen'in babası, Birkan Sezen'in kardeşi, Eski Verem Savaş Dispanseri doktoru Erkan Sezen vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Orta Caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir Mezarlığına defnedilecektir.Sezen ailesine başsağlığı diler,merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RAHMİYE TOPUZ Vefat Tarihi: 20.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden Ballı eşrafından Muzaffer Topuz'un eşi Tolga ve Simge Topuz'un annesi Rahmiye Topuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ballı caminden kaldırılacak olup, Ballı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Topuz ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
REMZİ AYDIN Vefat Tarihi: 20.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çanakçı Mahallesi sakinlerinden Saadet Aydın'ın eşi Merve Ertuğrul ve Yüksel Aydın'ın babaları Eşref Aydın'ın amcası Mümin Aydın'ın kardeşi Remzi Aydın vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çanakçı caminden kaldırılarak Çanakçı mezarlığına defnedilecektir.Aydın ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HALİL ÇAKIR Vefat Tarihi: 19.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Merhume Mukaddes Çakır'ın eşi Selma Yorulmaz,Hakan ve Volkan Çakır'ın babaları Köy Hizmetlerinden emekli Halil Çakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çiftlikönü Caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Çakır Ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SÜLEYMAN AKGÜN Vefat Tarihi: 19.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Selçuk mahallesi sakinlerinden Zeynep ve Mustafa Akgün'ün oğlu Hatice Nazlıgül, Mahmure Özcan Ahmet, Hasan ve Hüseyin Akgün'ün kardeşleri Süleyman Akgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Selçuk caminden kaldırılacak olup, Selçuk mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 15:30'da Eski Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Akgün ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024