Vefat Edenler

YAKUP ESAT Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. Yıl mahallesi sakinlerinden, Ptt'den emekli Meryem Esat'ın eşi, Hilal ve Yiğit Esat'ın babası, İsmail Yorulmaz ve Meliha Esat'ın kayınpederi, Bayrındırlık müdürlüğünden emekli Yakup Esat vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Esat ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
GÖNÜL BUDAK Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Aydoğdu mahallesi sakinlerinden, merhum Recep Budak'ın eşi, Neşe, Saadet, Nazire, Nadire ve Nuri Budak'ın annesi Gönül Budak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Budak ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

ŞERİFE KIRPAR Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden Hacı Recep Kırpar'ın eşi Yaşariye, Nursen, Gülsen ve Arzu Kırpar'ın annesi Şerife Kırpar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hasan Karaküçük caminden kaldırılacak olup Karacamurat mahalle mezarlığına defnedilecektir. Kırpar ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ERDİNÇ YAŞAR Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Köseilyas mahallesi sakinlerinden, Ayşe Yaşar'ın eşi, Ercan, Faik ve Aysun Yaşar'ın babası Erdinç Yaşar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Köseilyas caminden kaldırılacak olup Köseilyas mahalle mezarlığına defnedilecektir. Yaşar ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
AYŞE LEMAN CABBAR Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami mahallesi sakinlerinden Hacı Hüseyin Cabbar'ın kızı, Bekir, Ömer, Osman Ali, Hamza, Ahmet, Halit, Züber ve Talha Cabbar'ın ablası Ayşe Leman Cabbar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Eski caminden kaldırılarak Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Cabbar ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUHTEREM YİĞİTER Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu mahallesi sakinlerinden, Yiğiter balıkçılık sahiplerinden Tolga Yiğiter'in babası, Gökhan, Hakan, Cansu, Burcu ve Deniz Yiğiter'in amcası, Eyüp, Hüseyin, merhum Rahmi ve Ümit Yiğiter'in kardeşi Muhterem Yiğiter vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı Can caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Yiğiter ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
CEMAL TOPÇU Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden, Hacı Menşure Topçu'nun eşi, merhume Nazire, Hacı Hüseyin Ali, Emine, Abdullah, Esma, Emin ve Ragıp Topçu'nun babası Hacı Cemal Topçu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Kamilağa caminden kaldırılacaktır. Topçu ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ŞAHİNDE KAYA Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Kaşıkçı mahallesi sakinlerinden Kemal Kaya'nın eşi, Adviye Uzel, Nimet Tıng ve Mustafa Kaya'nın annesi Şahinde Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kaşıkçı caminden kaldırılacak olup Kaşıkçı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Kaya ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024