Vefat Edenler

VEDAT YILMAZ Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Çınarlı mahallesi sakinlerinden, Şerife Yılmaz'ın eşi, Nihat Yılmaz'ın babası, merhum Ziya ve Melahat Yılmaz'ın oğlu Vedat Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hayrabolu Kemaller caminden kaldırılacak olup Kemaller mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30 da Özdemirler yapı market önünden araç kaldırılacaktır. Yılmaz ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

İSMAİL ASAR Vefat Tarihi: 25.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Dağyenicesi mahallesi sakinlerinden Gülçin Asar'ın babası merhum Necati Asar'ın oğlu, Vedat ve Sedat Asar'ın kardeşi İsmail Asar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Dağyenicesi caminden kaldırılarak Dağyenicesi mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:30 da Çınarlı Yeniceliler Derneği önünden araç kaldırılacaktır. Asar ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

AHMET KILIÇ Vefat Tarihi: 23.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Nazan Kılıç'ın eşi Sevinç Kılıç ve Selen Gümüş'ün babaları Serdar Güvercin ve Münüre Çınar'ın abileri Kaşıkçı eşrafından Ahmet Kılıç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Hacı Sabri Efendi Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Kılıç Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BEHİCE KİBAR Vefat Tarihi: 23.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Demirli Mahallesi sakinlerinden Muhsin Kibar'ın eşi Saffet Türe,Zuhal Kaya,Nihal Gürel ve Mustafa Kibar'ın anneleri Behice Kibar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Demirli Caminden kaldırılacak olup, Demirli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da köprübaşı mevkiinden araç kaldırılacaktır. Kibar Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İLAYDA İNCE Vefat Tarihi: 23.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ferhadanlı mahallesi sakinlerinden Sanayi eşrafından Ahmet ince ve Zübeyde Karabaş'ın kızı Hayriye İnce'nin torunu İlayda İnce vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. İnce ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ İHSAN SUCULAR Vefat Tarihi: 23.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ortacami Mahallesi sakinlerinden Zerrin Sucular'ın eşi Nuran,İmran ve Mahmut Sucular'ın abileri eski terzi Ali İhsan Sucular vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Bahçelievler Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Sucular Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NAZİRE HÜNKAR Vefat Tarihi: 23.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler İnecik mahallesi sakinlerinden Merhum Adem, Muammer, Neziha, Meliha ve Emine'nin anneleri Nazire Hünkar vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra İnecik caminden kaldırılacak olup, İnecik mahalle mezarlığına defnedilecektir. Hünkar ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NUSRET TAVŞAN Vefat Tarihi: 22.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yeni Sanayi eşrafından Hakan Tavşan'ın babası Nusret Tavşan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Tavşan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024