Vefat Edenler

HALİL GÜLTEKİN Vefat Tarihi: 28.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ormanlı Mahallesi sakinlerinden Arife,Fatma ve Yavuz Gültekin'in kardeşleri Yaşar ve Sebahat Gültekin'in oğlu Halil Gültekin vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Sabri Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Gültekin Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HATİCE İLHAN Vefat Tarihi: 27.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Osmanlı mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet İlhan'ın eşi Hüseyin, Tevfik, Gülsüm, Zahide,Emine merhum Hasan ve Emin'in annesi Hatice İlhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra osmanlı caminden kaldırılacak olup Osmanlı mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. İlhan ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SÜLEYMAN KAHRAMAN Vefat Tarihi: 27.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Gündoğdu Mahallesi sakinlerinden Merhume Firdevs Kahraman'ın eşi Ahmet ve Hüseyin Kahraman'ın babaları Süleyman Kahraman vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kapaklı Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Kahraman Ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ŞERİFE TEZCAN Vefat Tarihi: 27.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaevli Mahallesi sakinlerinden Cemaleddin Tezcan'ın eşi Şükrü Tezcan,Haşim Tezcan,Hikmet Saygı,Nurhan Özsoy ve Şükran Öztaş'ın anneleri Şerife Tezcan vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karaevli Caminden kaldırılacak olup Karaevli Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'da Tarihi Valilik önünden araç kaldırılacaktır. Tezcan Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN KÖRPE Vefat Tarihi: 27.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karacakılavuz Mahallesi sakinlerinden Sadiye Körpe'nin Nafiz Nazım Osman Körpe ve Huriye Darıcı'nın babaları Hüseyin Körpe vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Karacakılavuz mahallesi caminden kaldırılacak olup Karacakılavuz mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Körpe ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RAHİM ÇAKIR Vefat Tarihi: 27.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Sevim Çakır'ın eşi Nadide Çinpolat Hacer Yeğin ve Rahmi Çakır'ın babaları Rahim Çakır vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Süleyman Mehmet Efendi caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Çakır ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEVİM KUŞLAROĞLU Vefat Tarihi: 26.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Kuşlaroğlu'nun eşi Özcan Ercan Erkan Güler Ayşe ve Fatma'nın anneleri Nevim Kuşlaroğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Kuşlaroğlu ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ABDULLAH CENKİ Vefat Tarihi: 26.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Zafer mahallesi sakinlerinden merhume Hatice Cenki'nin eşi, Mustafa, Mehmet, Ömer ve Recep Cenki'nin babası Abdullah Cenki vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sohteoğlu caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Cenki ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyurulur.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024