Vefat Edenler

KENNUR İŞCAN AKTÜRKLER Vefat Tarihi: 09.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden merhum Besim Aktürklerin eşi Şevket ve Cüneyt Aktürkler'in annesi Kennur İşcan Aktürkler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazi Muratbey caminden kaldırılacak olup Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Aktürkler ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN İŞCAN Vefat Tarihi: 09.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut mahallesi sakinlerinden Hidayet İçcan'ın eşi Emekli Başkomiser Ahmet İşcan, Tekel Şarap Fabrikasından emekli Hamit İşcan ve Gülay Vardar'ın babaları Hüseyin İşcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Kermeyan caminden kaldırılacak olup, Malkara Kermeyan mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'da Gündoğdu mahallesi Mescit Sokaktaki hane önünden araç kaldırılacaktır. İşcan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RECEP ÜSTÜNOĞLU Vefat Tarihi: 08.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ahmedikli Mahallesi sakinlerinden Merhum Fatma Üstünoğlu Ahmet Mehmet Halil Alaettin Üstünoğlu ve Hatice Üren'in babaları Recep Üstünoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ahmedikli caminden kaldırılacak olup Ahmedikli mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16.00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Üstünoğlu ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
REYHAN SÜTÇÜOĞLU Vefat Tarihi: 08.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Erol Sütçüoğlu'nun eşi Reyhan Sütçüoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Altınova Yeni caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Sütçüoğlu ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
OLGUN AZGÖZ Vefat Tarihi: 08.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Burhan ve Saniye Azgöz'ün oğulları Doğan Azgöz ve Ayşe Ayten'in kardeşleri Olgun Azgöz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Tepedeğirmenler caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Azgöz ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NURİ HERGÜL Vefat Tarihi: 08.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden Ayten Hergül'ün eşi Sadık Hergül ve Nezahat Hergül'ün oğulları Sadık ve Meleknur Hergül'ün babaları Özcan Hergül ve Mualla Çöpürkaya'nın kardeşleri Emekli Astsubay Nuri Hergül vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Eski Kamil Ağa caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Hergül ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RECEP GÜLER Vefat Tarihi: 08.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Sibel Güler'in eşi Yiğit Güler'in babası Merhume Mediha Güler ve Merhum İbrahim Güler'in oğulları Merhum Camcı Vedat Güler Mehmet Güler ve Sevim Yalçın'ın kardeşleri Kaşıkçı Mahallesi Eşrafından Recep Güler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Velimeşe Merkez caminden kaldırılacak olup Velimeşe mezarlığına defnedilecektir.Güler ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MAİDE YENİCİ Vefat Tarihi: 08.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami Mahallesi sakinlerinden Merhum Ferhat Yenici'nin eşi Hasan Yenici'nin annesi Maide Yenici vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Çavuşköy caminden kaldırılacak olup Malkara Çavuşköy mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 11:30'da Valilik önünden araç kaldırılacaktır.Yenici ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024