Vefat Edenler

REMZİ SEVİL Vefat Tarihi: 26.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Fatma Sevil'in eşi Selma Yurttaş ve Serap Akdeniz'in babaları Arif Sevil'in kardeşi Remzi Yurttaş ve Aziz Akdeniz'in kayınpederi Remzi Sevil vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Sabri caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Sevil ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SABİRE İMREK Vefat Tarihi: 24.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden merhum Veysel Besim İmrek'in eşi, merhum Harun İmrek'in annesi Sabire İmrek vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Ebubekir Sıddık caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. İmrek ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MUKADDİS UĞUREL Vefat Tarihi: 24.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl Mahallesi sakinlerinden Banarlılı Merhum Cemal Uğurel'in eşi eski öğrenci servislerinden Mustafa Uğurel ve Kıymet Efe'nin anneleri Mukaddis Uğurel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Uğurel ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YUSUF SEZER Vefat Tarihi: 24.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Bahriye Sezer'in eşi Engin,Zuhal ve Cansu Sezer'in babası Yakup Sezer ve Semra Sadeler'in kardeşi Yusuf Sezer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra çiftlikönü caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Sezer ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
TOMRİS ÖZEN Vefat Tarihi: 24.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Uçmakdere mahallesi sakinlerinden Abdullah Özen , Lütfiye Aytekin ve Ayşe Kaya'nın annesi Tomris Özen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Uçmakdere caminden kaldırılacak olup Uçmakdere mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de köprübaşı mevkinden araç kaldırılacaktır. Özen ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BASRİ GİRGİN Vefat Tarihi: 23.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden Nurcan Girgin'in eşi Murat ve Volkan Girgin'in babası Emekli Emniyet Müdürü Basri Girgin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Altınova caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Girgin ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SÜHEYLA ŞENER Vefat Tarihi: 23.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Barış Şener , Ebru Şener Gürtuna ve Ece Şener Bayrak'ın halası Süheyla Şener vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı ilbey caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Şener ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ÜMMÜ BUYURAN Vefat Tarihi: 22.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden Adliye Çalışanlarından Arif Buyuran'ın eşi Oya Yelken'in annesi Furkan ve Merve'nin anneannesi Ümmü Buyuran vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hüseyin Karaküçük caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Buyuran ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024