Vefat Edenler

NURETTİN YILDIRIM Vefat Tarihi: 20.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Samiye Yıldırım'ın eşi Semra ve Arif Yıldırım'ın babası Müzeyyen Arslan ve Alattin Yıldırım'ın kardeşi Eski Sanayi Eşrafından Nurettin Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Gazi Murat bey caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Yıldırım ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ENDER RENDE Vefat Tarihi: 19.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Nimet Rende'nin eşi Eski Sanayi Eşraflarından Keresteci Ender Rende vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir.Rende ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NAMIK YÜKSEL Vefat Tarihi: 19.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Tekirdağ Esnaflarından, Hamdiye Yüksel'in eşi, Süleymanpaşa Yazı İşleri Müdürü Hafize Çelik, Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerinden Türkan Tekiner ve Münevver Erdem'in babası,Hükümet Caddesi esnaflarından Terzi Namık Yüksel vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran Caminden kaldırılacak olup, Karahisarlı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir.Yüksel Ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NESLİ YILMAZ Vefat Tarihi: 18.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden merhum Ramadan Yılmaz'ın Ramazan , Mümin ve Aliye'nin annesi Nesli Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Bahçelievler caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Yılmaz ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
İBRAHİM YAVUZ Vefat Tarihi: 18.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karahisarlı Mahallesi sakinlerinden Emel Yavuz'un eşi Arzu Mutlu ve Seda Yerlikaya'nın babaları Merhum Nail Yavuz Tahir Yavuz Merhum Halil Yavuz Kamil Yavuz Seynur Dönmez Aynur Katırcı ve Ayşe Sevim'in kardeşleri İbrahim Yavuz vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Karahisarlı caminden kaldırılacak olup Karahisarlı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.Yavuz ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
KADRİYE ÇAMUR Vefat Tarihi: 18.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler

Emiryakup mahallesi sakinlerinden Ali Çamur'un eşi, Mehmet Bozkurt'un kızı, Göktuğ Çamur'un annesi, Nurel Barut ve Ahmet Bozkurt'un kardeşi Kadriye Çamur vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Emiryakup caminden kaldırılacak olup Emiryakup mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:00'de Köprübaşından araç kaldırılacaktır. Çamur ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.

SEVCAN GEZER Vefat Tarihi: 18.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu Mahallesi sakinlerinden Erdinç Gezer'in eşi Özkan ve Erkut Gezer'in anneleri Sevcan Gezer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özgürler Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Gezer Ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
BAYRAM SIRMACI Vefat Tarihi: 17.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz Mahallesi sakinlerinden, Murat Sırmacı ve Esra Ofluoğlu'nun babası, Eski Pazarcı esnaflarından Bayram Sırmacı vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Naip Caminden kaldırılacak olup, Naip Mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Sırmacı ailesine başsağlığı diler,Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024