Vefat Edenler

SELAHATTİN İBİŞ Vefat Tarihi: 16.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Işıklar Mahallesi sakinlerinden Nevriye İbiş'in eşi Emine İbiş'in babası Sadettin Nadile ve Rahime'nin kardeşleri Selahattin İbiş vefat etmiştir.Cenazesi bugün cuma namazından sonra Işıklar caminden kaldırılacak olup Işıklar mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:00'da Köprübaşından araç kaldırılacaktır.İbiş ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
TALİA İNCE Vefat Tarihi: 16.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden kokoreççi Apti usta, Seyithan, Seyitnur, Nurullah, Deniz ve Savaş'ın annesi Talia İnce vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Altınova yeni caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. İnce ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RECEP YEŞİL Vefat Tarihi: 16.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Aydoğdu mahallesi sakinlerinden İsmail Yeşil'in babası Ahmet ve Mehmet Ali Yeşil'in kardeşi Aytekin Yeşil'in dedesi pazarcı eşrafından Recep Yeşil vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Özgürler caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Yeşil ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
OSMAN BAYIR Vefat Tarihi: 16.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100. yıl mahallesi sakinlerinden İsmail Bayır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı İlbey caminden kaldırılarak Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Bayır ailesine başsağlığı diler merhum'un dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ALİ ÖZBİLEN Vefat Tarihi: 16.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yavuz mahallesi sakinlerinden Ayşe Özbilen'in eşi Halil, Mesut, Zehra, Seher ve Hatice'nin babaları Eski Ustalardan Ali Özbilen vefat etmiştir. Cenazesi bugün cuma namazından sonra Yeni sanayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Özbilen ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına duyururuz.
AYTEN MELEK ONUR Vefat Tarihi: 15.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.Yıl mahallesi sakinlerinden Tekirdağ Un Fabrikası çalışanlarından Aliman Onur'un eşi Çisem ve Cansu Onur'un annesi Ayten Melek Onur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni SAnayi caminden kaldırılacak olup, Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Onur Ailesine başsağlığı diler, Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
NEVZAT YAVUZCAN Vefat Tarihi: 15.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı mahallesi sakinlerinden emekli polis Sebahattin Yavuzcan'ın eşi Nesrin, Kadir ve 50.yıl ortaokulu öğretmenlerinden Neslihan Akpınar'ın anneleri Malkara eşrafından Gürbüz Günay ve polis memuru Emrullah Akpınar'ın kayınvalidesi Nevzat Yavuzcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Malkara Hereke caminden kaldırılacak olup, Malkara Hereke mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 16:00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır. Yavuzcan ailesine başsağlığı diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ŞÜKRİYE GÜNEŞ Vefat Tarihi: 15.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Seyfettin Güneş'in eşi Murat ve Serhat Güneş'in anneleri Şükriye Güneş vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros Eski caminden kaldırılacak olup Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir.Güneş ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020