Vefat Edenler

AYŞE ÇOLAKOĞLU Vefat Tarihi: 10.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Eskicami-Ortacami mahallesi sakinlerinden merhum beytullah Çolakoğlu'nun eşi, Güler Memiş, Tamer ve Dinçer Çolakoğlu'nun annesi Hasan Memiş ve Huriye Çolakoğlu'nun kayınvalidesi Ayşe Çolakoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup, Eski Şehir mezarlığına defnedilecektir. Çolakoğlu ailesine başsağlıĞI diler, merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
SEVİM ÜSTBAŞ Vefat Tarihi: 10.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut mahallesi sakinlerinden Merhum Tevfik Üstbaşın eşi Gürkan Üstbaş , Ayla Güney ve Gülay Biçer'in annesi Sevim Üstbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Üstbaş ailesine başsağlığı diler merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ZENNUN ÖZÜLKER Vefat Tarihi: 10.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros mahallesi sakinlerinden Sermin Özülker'in eşi Çisem ve İrem Özülker'in babaları Zennun Özülker vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Barbaros caminden kaldırılacak olup, Barbaros mahalle mezarlığına defnedilecektir. Özülker ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
YELİZ GEZER Vefat Tarihi: 10.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100.yıl mahallesi sakinlerinden Adil Gezer'in eşi Gülbiye ve Merhum Hüseyin Çay'ın kızları Emirhan Gezer ve Esila Gezer'in annesi Hüseyin İsmail,Tuncay Çay ve Gonca Yılmaz'ın kardeşi Yeliz Gezer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yeni sanayi caminden kaldırılacak olup Yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Gezer ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygyla duyururuz.
KENNUR İŞCAN AKTÜRKLER Vefat Tarihi: 09.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova mahallesi sakinlerinden merhum Besim Aktürklerin eşi Şevket ve Cüneyt Aktürkler'in annesi Kennur İşcan Aktürkler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gazi Muratbey caminden kaldırılacak olup Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir. Aktürkler ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN İŞCAN Vefat Tarihi: 09.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Turgut mahallesi sakinlerinden Hidayet İçcan'ın eşi Emekli Başkomiser Ahmet İşcan, Tekel Şarap Fabrikasından emekli Hamit İşcan ve Gülay Vardar'ın babaları Hüseyin İşcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Malkara Kermeyan caminden kaldırılacak olup, Malkara Kermeyan mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'da Gündoğdu mahallesi Mescit Sokaktaki hane önünden araç kaldırılacaktır. İşcan ailesine başsağlığı diler, merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
RECEP ÜSTÜNOĞLU Vefat Tarihi: 08.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ahmedikli Mahallesi sakinlerinden Merhum Fatma Üstünoğlu Ahmet Mehmet Halil Alaettin Üstünoğlu ve Hatice Üren'in babaları Recep Üstünoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ahmedikli caminden kaldırılacak olup Ahmedikli mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 16.00'da Tekira önünden araç kaldırılacaktır.Üstünoğlu ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
REYHAN SÜTÇÜOĞLU Vefat Tarihi: 08.09.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Altınova Mahallesi sakinlerinden Erol Sütçüoğlu'nun eşi Reyhan Sütçüoğlu vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Altınova Yeni caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Sütçüoğlu ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
T.C. SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2024