Vefat Edenler

İSMAİL GÜLER Vefat Tarihi: 07.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Nusratfakı Mahallesi sakinlerinden Abdullah Güler'in babası İsmail Güler vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Nusratfakı mahalle caminden kaldırılacak olup Nusratfakı mahalle mezarlığına defnedilecektir.Güler ailesine başsağlığı diler Mehumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
ARİF GÜNDOĞDU Vefat Tarihi: 06.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Hürriyet mahallesi sakinlerinden Berrin Gündoğdu'nun eşi Burcu. Duygu Utku'nun babası Belediyeden emekli Arif Gündoğdu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Osmanlı can caminden kaldırılacak olup yeni şehir mezarlığına defnedilecektir. Gündoğdu ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
TÜRKAN TEZCAN Vefat Tarihi: 06.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Karaevli Mahallesi sakinlerinden Şerafettin Tezcan'ın eşi İsmail Yücel Tezcan ve Özlem Tezcan'ın anneleri Emre ve Özge Tezcan'ın babaanneleri Simge ve Tuğçe Dektaş'ın anneanneleri Türkan Tezcan vefat etmiştir.Cenazesi bugün Öğle namazından sonra Karaevli mahalle caminden kaldırılacak olup Karaevli mahalle mezarlığına defnedilecektir.Saat 12:30'da Hürriyet Mahallesi Kyıkent Önünden araç kaldırılacaktır.Tezcan ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HASAN KIRAL Vefat Tarihi: 06.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Yağcı Mahallesi sakinlerinden Yeliz,Barış,Tuğçe ve Gökçe Kıral'ın babaları Hasan Kıral vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yağcı Caminden kaldırılacak olup Yağcı Mahalle Mezarlığına defnedilecektir. Kıral ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MEHMET ELMAS Vefat Tarihi: 06.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Çınarlı Mahallesi sakinlerinden İsmail Elmas'ın oğlu ve Saadet'in oğlu Merve Yakut ve Şerife Elmas'ın kardeşleri Mehmet Elmas vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından sonra Hacı Osman Caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir Mezarlığına defnedilecektir. Elmas ailesine başsağlığı diler, Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HÜSEYİN GÜLBAHAR Vefat Tarihi: 06.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler 100 Yıl Mahallesi sakinlerinden Serpil Gülbahar'ın eşi Taşkın Akın ve Ahmet Gülbahar'ın babaları Eski Tekirdağ esnaflarından ve Şarap Fabrikasından emekli Hüseyin Gülbahar vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazından Yeni Sanayi caminden kaldırılacak olup Yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir.Gülbahar ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
MELEK ULU Vefat Tarihi: 05.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Ertuğrul mahallesi sakinlerinden emekli Astsubay İsmail Ulu'nun eşi Önder,Münevver ve Mehmet Ulu'nun annesi Melek Ulu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Özdoyuran caminden kaldırılacak olup eski şehir mezarlığına defnedilecektir. Ulu ailesine başsağlığı diler Merhumenin dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
HALİM HERCAN Vefat Tarihi: 05.08.2019
süleymanpaşa belediyesi vefat edenler Barbaros Mahallesi sakinlerinden Gülçin Hercan'ın eşi Ahmet ve Volkan Hercan'ın babaları Halim Hercan vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Topağaç caminden kaldırılacak olup Barbaros mezarlığına defnedilecektir.Hercan ailesine başsağlığı diler Merhumun dost ve yakınlarına saygıyla duyururuz.
Süleymanpaşa Belediyesi
Ortacami Mah. Hükümet Cad. No:14
Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
0 (282) 259 59 59
ozelkalem@suleymanpasa.bel.tr
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ © Copyright 2020